Erazm

Sprawdzone PP

2 posty w tym temacie

Chciałbym dorobić parę złotych do pensji. Znajomi mówią mi żebym wszedł do jakiegoś programu partnerskiego. Kompletnie się na tym nie znam. Chciałbym zdobyć gdzieś informacje na czym to polega i jak można na tym zarabiać. Czy znacie jakieś sprawdzone PP?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam 3 programy partnerskie, wydaje mi się, że najbardziej godne zaufania

1. money2money- portal współpracujący z money.pl. Opiera się na polecaniu produktów bankowych. Za każde polecenie usługi dostaje się 20% prowizji. Do tego można tworzyć własną sieć ludzi, przez wysyłanie im linków- od ich poleceń uzyskujesz 10% prowizji. Jeśli chcesz poświęcić na ten program czas, to ta metoda z czasem stanie się głównym źródłem zarabiania.

2. BeOnPush- zagraniczna platforma zajmująca się skupowaniem powierzchni reklamowych. Wymaga wkładu własnego, jednak nie trzeba martwić się o ryzyko. Należy kupić jeden z pakietów o różnej wartości i czekać, aż nasze pieniądze zaczną pracować- po czasie odbiera się prowizję.

3. Bankier- kolejny portal zajmujący się produktami bankowymi. Program ten polega na polecaniu np. lokat, kredytów innym ludziom i pośredniczeniu w podpisywaniu umowy. Za każdą z nich naliczana jest prowizja- od kilkudziesięciu do nawet kilku tysiecy złotych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz